Çevrim İçi Oturumlara Katılım Süreci ve Sunum Kuralları

Sempozyum katılım kimliği ve şifreleri, sempozyum programı ile birlikte e-posta adreslerinize 25 Kasım 2021 tarihinde iletilecektir. Toplantı katılım kimliği ve şifreleri her oturum için ayrı olarak oluşturulmuştur.
y Sempozyum Zoom çevrim içi video konferans platformu üzerinden yapılacaktır. E-posta adresinize gönderilecek olan toplantı kimliği ve şifrelerini, Zoom platformu ana sayfasında yer alan “Join” butonunu tıklayarak sırasıyla giriniz.
y Sunumlar 15 dakika ile sınırlandırılmıştır. Bu süreye azami dikkat göstermenizi rica etmekteyiz.
y Sunuların etkin bir şekilde takip edilebilir özelliklerle (az metin çok görsel kullanımı, gözleri yormayan şablon seçimi, 12-15 slayt sayısı gibi) hazırlanmasına özen gösteriniz.
y Katılacağınız oturumun başlangıç ve bitiş süreleri boyunca sanal oturumda bulunmanızı, kameranızı açık tutmanızı ve diğer sunumlar esnasında ses karışıklığı olmaması amacıyla mikrofonunuzu kapalı tutmanızı rica etmekteyiz.
y Oturumun başlatılması, sonlandırılması, soru-cevap bölümünün yönetilmesi ve oturuma ilişkin diğer hususlarda Oturum Başkanı yetkilidir. Oturum Başkanı, gerekli gördüğü durumlarda, oturumdaki sunum sırası değiştirilebilir.