Davet

   

Değerli Meslektaşlarım,

3. ULUSLARARASI "VETERİNER BİYOKİMYA VE KLİNİK BİYOKİMYA" KONGRESİ 

Covid-19 Pandemisi  nedeniyle tüm dünyada her türlü toplu bilimsel ve diğer toplu aktivitelere  ara verilmişti. Ülkemiz de bu pandemiden önemli şekilde etkilenmiş olup, pandemi sürecinin yavaşlamasını takiben akademik toplantılar da düzenlenmeye başlanmıştır. Ankara’da yapılan son toplantımızdan sonra 3. Uluslararası Veteriner Biyokimya Ve Klinik Biyokimya Kongresi Van YYÜ Veteriner Fakültesi Biyokimya Anabilim Dalı tarafından gerçekleştirilecektir. Pandemi süresince yapılan bilimsel çalışmalar, farklı şekillerde bilim dünyası ile paylaşılmış olmasına rağmen alanımızdaki gelişmeler, katkılarınızla hazırlanacak Bilimsel Program ile tüm dünyaya duyurulacaktır.

Siz değerli meslektaşlarımızın hazırlayacağı sözlü sunum ve poster bildirileri kongremizin bilimsel düzeyini her yıl olduğu gibi yükseltecek ve gençlerimizin ufkunu açıp onların yeni çalışmalarına rehberlik edecektir. Dünyanın farklı ülkelerinden gelecek bilim insanları ile  bilimsel bilgi paylaşımı sağlamanın yanısıra, Doğu Anadolu’nun bu güzide şehri Van ve yöresinde düzenlenecek sosysal programlar ile siz değerli katılımcılara hoş vakit geçirtmek ana hedeflerimizdir. Her haliyle doyurucu bir kongre olarak hatıralarınızda yer almayı umarız.

Organizasyon komitemiz adına sizleri Güneş Şehri ‘TUŞBA’ ya davet ediyor bilimsel ve sosyal programlarımızı şereflendirmenizi bekliyoruz . .......................... tarihleri arasında 3. Uluslararası Veteriner Biyokimya Ve Klinik Biyokimya Kongresi'nde görüşmek dileğiyle… Saygılarımızla,

                                                                                                            Prof. Dr. Nihat MERT     

                                                                                                                  Kongre Başkanı